O NAS

Dzień dobry!

Budownictwem zajmujemy się od lat. Od lat także współpracujemy z największymi korporacjami budowlanymi i deweloperami, realizując inwestycje o przeróżnym rozmachu i przeznaczeniu.

Doświadczenie, które zdobyliśmy w realizacji projektów o charakterze podwykonawczym postanowiliśmy wykorzystać i stworzyć TG Dom – firmę deweloperską specjalizującą się w budowie domów jednorodzinnych.

Realizując nasze projekty trzymamy się z pozoru prostej zasady – budujemy domy tak, jak byśmy sami mieli w nich zamieszkać. Dzięki temu mamy pewność, że nie będą one jedynie przysłowiowymi „czterema ścianami”, a przestrzenią przyjazną domownikom.

Nasze projekty są kameralne i nowoczesne. Dbamy o detale, bo dokładność jest synonimem jakości, z którą chcemy się utożsamiać. Pragniemy również, aby idea nowoczesności towarzyszyła wnętrzom budowanych przez nas domów, dlatego każdy z naszych Klientów może liczyć na pomoc profesjonalnego dekoratora wnętrz.

Zapraszam także do odwiedzenia strony TGbudownictwo.pl, na której można zapoznać się z ofertą i referencjami generalnego wykonawcy TG DOM.

Z wyrazami szacunku
Tomasz Garguliński
Prezes TG DOM

WYBIERZ DOM

Zobacz domy, które budujemy i wybierz przestrzeń, która potrafi zainspirować...